Auktion fatolj

FÅTÖLJER, st, 1940/50-tal.
FÅTÖLJ, Hunter, Torbjörn Afdal för Bru.
Sök bland pågående auktioner hos hundratals auktionshus.
Antikviteter, möbler, konst, design och mycket.

Fåtölj design: Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, Modell 336.
Auktionen avslutas idag feb kl 19:45.
Köp och sälj Fåtöljer i auktion och till fast pris på Tradera.com.

Skulle slänga fåtöljer – säljs för 0kr – Sundsvalls Tidning

Vardagsrum i massor av auktioner. BENGT RUDA, fåtöljer, ett par, Triva-serien., för. BRUNO MATHSSON, fåtöljer, ett par Karin, DUX.
Got2get samlar köpare och säljare av retro soffor och fåtöljer.

Barnebys.se – Alla auktioner på ett ställe.
Stockholms Auktionsverk Online 292661.
Stokke Fabriker, Norge, formgiven 198 klädd i röd textil, höjd ca 82.

Foto: TVBruno Mathssons fåtölj Jetson är värderare Tom Östermans favorit.

Auktionstipset – Bruno Mathsson Jetson fåtölj Dux

I morgon avslutas auktionen på den andra. Grabos kläder på Bukowskis, som jag skrev om häromdagen, här ska du få något. Auktion: Tors 24/kl 16:0 Månadsauktion, Nässjögatan Halmstad.

Ingemar för Westnofa, fåtölj, bonat trä med brun textilklädsel, Siesta, design. Höstens Moderna auktion – design och trender.
Gösta Westerbergs möbler i Stockholm på.

Bruno Mathsson Jetson fåtölj Dux.
Klicka på bilden för att komma till auktionen. Säljes av: Toveks Auktioner AB februari 13:17.
Rop Fåtölj 105×10 grå, demo i förpackning.

Välkomna till auktion lördag maras kl.